Na urlop

 

 

 

 

Planujesz letni urlop?, wypad na zimowe narty?, wyjazd do parku rozrywki?, chcesz wyjechać w większej grupie? To dobrze trafiłeś/aś. Nasza wypożyczalnia oferuje indywidualne pakiety dla klientów pragnących wynająć samochód. Nasze komfortowo wyposażone samochody zapewnią Tobie bezpieczeństwo oraz wygodę. Planując taką formę wypoczynku stajemy się niezależni od biura podróży, kolejnym atutem jest to że możemy sobie śmiało pozwolić na większy bagaż nie jesteśmy ograniczeni przez przewoźnika. Podróż taką możemy w pełni samodzielnie sobie zaplanować i sami sobie decydować co zwiedzimy i gdzie się zatrzymamy. Dla ludzi ceniących sobie swobodę daje to dużą satysfakcję. Dużym plusem jest także kiedy podróżujemy rodzinnie z małym dzieckiem. Możemy wtedy elastycznie reagować na bieżące potrzeby naszego malucha, ponieważ podróż z dzieckiem w warunkach ograniczonych i z innymi współpasażerami nie należy do najłatwiejszych.

Jeśli planujesz wypad w większej grupie znajomych to w naszej ofercie nie brakuje  9-osobowych busów.  Grupowe wyjazdy jednym busem zdecydowanie obniżają koszty takie jak;

  • opłaty za przejazd autostradami
  • opłaty za paliwo
  • winiety
  • zielone karty

Planując podróż zagraniczną po krajach europy, warto wynająć samochód już w kraju, jesteśmy  wtedy zabezpieczeni umową w języku Polskim. Ma to duży plus ponieważ w przypadku awarii samochodu nie mamy bariery wtedy językowej czy też ukrytymi kosztami wynikającymi z umowy zawartej w języku obcym.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego